Интернет журныл о промышленности в Украине

Брянський гонщик встановив рекорд СНД в дреге

У День Міста Брянська 17 вересня знаменита «копійка» Олександра Лапонова виграла 5-й етап Кубка Міст в Мінську в класі задньопривідних авто.

після серії відмінних виступів гонщика в гонках ISRTeam в Москві і King Of Drag в Мінську, Alex Sleeper планував поїздку в Грозний на Чемпіонат Росії з дрег-рейсингу RDRC. Однак через виниклі проблем з транспортуванням авто поїздка зірвалася. Проте, 17 вересня Олександр відправився на 5-й етап Кубка Міст до Мінська на аеродром «Липки», де примудрився виграти в класі RWD Pro.

Проте, 17 вересня Олександр відправився на 5-й етап Кубка Міст до Мінська на аеродром «Липки», де примудрився виграти в класі RWD Pro

Відзначимо, що у брянського ВАЗ-2101 цілком вуличний конфиг, з яким можна спокійно пересуватися по дорогах загального користування. Однак в клас RWD Street гонщика не пустили - в результаті, Олександр не тільки виграв в більш серйозному класі, але і встановив рекорд СНД для вуличної «класики».

Піймавши зачіп, автомобіль Олександра пролетів 402 метра за неймовірні для ВАЗівської мотора 10,7 секунди! Таким чином, його «копійка» стала самим швидкої стрітовой «класикою» в Росії. Відзначимо, що до цього найкращий час в 11,5 секунди брянская «копійка» показувала в далекому 2014 році. Найближчим часом ми дізнаємося всі подробиці гонок, а поки пропонуємо вашій увазі невелику галерею з мінського дрег-рейсингу.